Hvid Tavshed
Добре дошъл, драги ми гостенино! Може да си мислиш, че това е поредният форум, който се придържа съвсем към поредицата за Хари Потър. Е, тогава си в голяма грешка. "Hvid Tavshed" е датско училище за магии и вълшебства и с удоволствие ще приеме още един ученик! =]

Join the forum, it's quick and easy

Hvid Tavshed
Добре дошъл, драги ми гостенино! Може да си мислиш, че това е поредният форум, който се придържа съвсем към поредицата за Хари Потър. Е, тогава си в голяма грешка. "Hvid Tavshed" е датско училище за магии и вълшебства и с удоволствие ще приеме още един ученик! =]
Hvid Tavshed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Езерото на бляскавите води

Go down

Езерото на бляскавите води Empty Езерото на бляскавите води

Писане by Dayanna Andrews Вто Авг 31, 2010 6:20 pm

Някой, преди много, много години, бе кръстил по този начин езерото. Но неговите води сякаш наистина блестяха, и то най-вече на лунна светлина. Когато е пълнолуние, и луната огрява езерото по своя магически начин, езерото блестеше в своята прелест.
Но за изпускане не бяха и залезите край езерото - единствено при него се образуваха тези красиви облаци с цветове, които не биха могли да се изкажат с познати ни думи. Единствено при него всякакъв вятър утихваше, когато слънцето се потапяше във водата и изчезваше, оставяйки спомена за себе си единствено с неземните облаци по небосклона.
За учениците тук бе прекрасно място. Едни идваха на почивка, други си пишеха домашните на спокойствието, а трети просто се любуваха на залезите и на своята половинка... Но това място бе обожавано от всеки.
Dayanna Andrews
Dayanna Andrews
Админ, Директор, ръководител на Джорд, Вълшебство, ГЗМС
Админ, Директор, ръководител на Джорд, Вълшебство, ГЗМС

Female Virgo Брой мнения : 121
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се на : 23.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пълзейки след една калинка, надявайки се да ми пораснат крила и да отлетя далеч-далеч...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Смъртта е лесна, спокойна... Животът е труден.

Герой
Име на героя: Henrietta Dayanna Merry-Ann Stewart (Andrews)
Години на героя: 24 години

http://house-of-the-night.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите