Hvid Tavshed
Добре дошъл, драги ми гостенино! Може да си мислиш, че това е поредният форум, който се придържа съвсем към поредицата за Хари Потър. Е, тогава си в голяма грешка. "Hvid Tavshed" е датско училище за магии и вълшебства и с удоволствие ще приеме още един ученик! =]

Join the forum, it's quick and easy

Hvid Tavshed
Добре дошъл, драги ми гостенино! Може да си мислиш, че това е поредният форум, който се придържа съвсем към поредицата за Хари Потър. Е, тогава си в голяма грешка. "Hvid Tavshed" е датско училище за магии и вълшебства и с удоволствие ще приеме още един ученик! =]
Hvid Tavshed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вероника-Роуз Виатомс

2 posters

Go down

Вероника-Роуз Виатомс Empty Вероника-Роуз Виатомс

Писане by Роуз Виатомс Пон Сеп 06, 2010 6:02 am

1. Име: Вероника-Роуз Kуолемa Виатомс

2. Възраст: 14 години

3. Външен вид: За някои Роуз е красива, за други е по-скоро малко плашеща. Има черна, гарвановочерна коса, дълга някъде до раменете й, съвсем права, с леко навити краища, на слънчева светлина добива леко синкаво-черни оттенъци като крилете на гарван. Има бретон, който покрива почти цялото й чело - на няколко пъти се е опитвала да го пусне, но все се отказва. Очите й са големи, изразителни и стряскащо сини. Наситено сини са, с лек воднист оттенък. Очите й са с бадемовидна форма. миглите й са дълги и наситено черни. Висока е, но не прекалено - около метър и седемдесет. Кожата й е бледа дори и на слънце. Устните й са светлочервени, никога не й се налага да носи червило. Носът й е леко чип, малък. Ръцете й също са нежни и изискани, пръстите й са тънки, а ноктите - тесни, но с добре оформен маникюр.

4. Характер: Двете сестри са пълните противоположности по нрав, въпреки че иначе си приличат почти като две капки вода. Странна ирония на съдбата е, че всъщност фамилията на момичето идва от "Kuolema Viattomuus". Първото значи "смърт", а второто "невинност". Роуз е дете на живота. Никога не се отчайва и има навика да се впуска в какви ли не приключения, без да й дреме за подробностите. Не се вълнува особено и от последствията за лекомислието си. Живее всеки ден, сякаш й е последен. Много интелигиентна и цинична е, не се страхува да казва на хората това, което мисли, понякога дори и по доста груб и прям начин. Изключително нетърпелива е. Адски избухлива. Много амбициозна, пред нищо не се спира. Абсолютен инат. Дива по природа, свободен дух, отдава се на всякакви и понякога никак не "невинни" забавления, както твърди името й. Не взима живота на сериозно, взема всичко на майтап. Саркастична, трудна за понасяне и се подиграва с всичко.

5. История: Родена е в Терво, Финландия на 10 юни 1996 година, в богато и уважавано семейство. Градчето е малко и всички се познават до най-малката подробност, затова Симон и Джайнсън - родителите й - предпочели да не й казват за способностите й и за това каква е всъщност. А те и двамата били с магьосническа кръв. Тя има сестра-близначка - Клеър. Те са единствените наследнички на фамилията и се предполагало да им се отдава цялото внимание. Но всъщност съвсем не било така. Родителите им по цял ден били на работа и това накарало Роуз постепенно да се утвърждава като самостоятелна и интелигиентна млада жена, която знае какво иска и знае как да го получи. И точно както родителите й се опасявали че ще стане, когато Роуз навършила 14 години, за първи път усетила мощта в себе си. За пръв път почувствала магията, докоснала се до това, което несъзнателно била търсила през целия си живот. Нямало друг начин - изпратили я от Финландия в Дания, където да се озучи за това, за което била родена.

6. Местожителство: Терво; Финландия.

7. Допълнително: Любимите й цветове са черно, тъмночервено и зелено. Готическите рокли много й отиват. Слуша симфоничен, готик и пауър метъл. Мрази да си сменя прическата. Любимата й епоха е Викторианската. Интересува се от древноскандинавска история.

8. Кръв: Чистокръвна е.

9. Снимка:
Сред полята...
С новата средновековна рокля...
Честно, не е ли много стилно?!
Уф, студено ми е...
Пак в житото...
За стотен път... неее, аз не съм Кейти Пери!
Добре де, вече се уморих...
Роуз Виатомс
Роуз Виатомс
Админ, Първи курс
Админ, Първи курс

Female Gemini Брой мнения : 6
Рожденна дата : 10.06.1996
Присъединил/а се на : 06.09.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...
Хумор : Погледни в очите ми. Усещаш ли нещо? Хубаво... защото това е последното нещо, което ще почувстваш...

Герой
Име на героя: Вероника-Роузмари Куолема Виатомс
Години на героя: 14 години

Върнете се в началото Go down

Вероника-Роуз Виатомс Empty Re: Вероника-Роуз Виатомс

Писане by Dayanna Andrews Вто Сеп 07, 2010 6:55 pm

Одобрена си! Добре дошла. (:
Dayanna Andrews
Dayanna Andrews
Админ, Директор, ръководител на Джорд, Вълшебство, ГЗМС
Админ, Директор, ръководител на Джорд, Вълшебство, ГЗМС

Female Virgo Брой мнения : 121
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се на : 23.08.2010
Възраст : 28
Местожителство : Пълзейки след една калинка, надявайки се да ми пораснат крила и да отлетя далеч-далеч...
Работа/Хобита : рисуване, химия, четене, животни, коли, РП-та
Хумор : Смъртта е лесна, спокойна... Животът е труден.

Герой
Име на героя: Henrietta Dayanna Merry-Ann Stewart (Andrews)
Години на героя: 24 години

http://house-of-the-night.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите