Hvid Tavshed
Добре дошъл, драги ми гостенино! Може да си мислиш, че това е поредният форум, който се придържа съвсем към поредицата за Хари Потър. Е, тогава си в голяма грешка. "Hvid Tavshed" е датско училище за магии и вълшебства и с удоволствие ще приеме още един ученик! =]

Join the forum, it's quick and easy

Hvid Tavshed
Добре дошъл, драги ми гостенино! Може да си мислиш, че това е поредният форум, който се придържа съвсем към поредицата за Хари Потър. Е, тогава си в голяма грешка. "Hvid Tavshed" е датско училище за магии и вълшебства и с удоволствие ще приеме още един ученик! =]
Hvid Tavshed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спалнята на Роуз Виатомс

Go down

Спалнята на Роуз Виатомс Empty Спалнята на Роуз Виатомс

Писане by Роуз Виатомс Чет Сеп 30, 2010 4:02 am

Стаята на Вероника-Роузмари Куолема Виатомс, както е официалното й име, всъщност е абсолютно копие на помещенията, в които е живяла като малка. Или по-точно, когато е живяла със семейството си, преди да дойде в училището.
Въпреки че семейство Виатомс е доста богата фамилия, все пак живеят в едно малко финландско градче с население приблизително две хиляди души. Така че и къщата не е била някое имение като от приказките. Стаята на Роуз е в любимия й цвят - тоест, червено, и е вечно разхвърляна, просто защото няма кой да си направи труда да я подреди.
Банята е малко по-голяма. Донякъде тя изпълнява ролята и на място за релаксация на момичето. Затова и има прозорци, ваната е точно край прозорците, има и душ кабина, има дори и нещо, подобно на легло - за временна почивка.
Роуз Виатомс
Роуз Виатомс
Админ, Първи курс
Админ, Първи курс

Female Gemini Брой мнения : 6
Рожденна дата : 10.06.1996
Присъединил/а се на : 06.09.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...
Хумор : Погледни в очите ми. Усещаш ли нещо? Хубаво... защото това е последното нещо, което ще почувстваш...

Герой
Име на героя: Вероника-Роузмари Куолема Виатомс
Години на героя: 14 години

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите